پرده سیم بکسلی (نرده کابلی)

پرده سیم بکسلی (نرده کابلی)

گروه صنعتی سیم بکسل المهدی با گردآوری کادری مجرب در زمینه ی ساخت پروژه های دکوری مانند ساخت پرده های سیم بکسلی و ساخت انواع نرده های تزئینی سیم بکسلی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

سیم بکسل ها با ساختار و اندازه های مختلف می توانند در زمینه ی ساخت انواع پرده و نرده های سیم بکسلی مورد استفاده قرار بگیرند معمولا از این سیم بکسل ها به صورت نرده در قسمت هایی از راه پله استفاده می شود که نیاز به امنیت بالاتری داشته و حالت پرتگاه دارند به این صورت که نرده های سیم بکسل به صورت پرده های سیم بکسل در کنار هم به صورت عمودی، افقی یا زاویه دار و به صورت منظم و غیر منظم و در کنار همدیگر قرار داده می شود.

در راه پله ها قسمت هایی وجود دارند که به دلیل داشتن حالت پرتگاه و امنیت پایین ، نیاز به نصب نرده استیل حصاری و یا نرده آلومینیومی حصاری دارند. نرده های حصاری به دلیل نزدیک بودن ردیف های لوله و یا پروفیل به هم در حالت عمودی ، بهترین حالت امنیت را برای قسمت های پرتگاه راه پله ایجاد می کنند

علت نام گذاری پرده سیم بکسلی و یا پرده کابلی به این اسم ، پوشش دادن سرتاسری یه قسمت از محیط اجرایی است. رده سیم بکسلی و یا پرده کابلی را می توان یکی از مدل های نرده های حصاری یا نرده های عمودی نیز دانست.

پرده های سیم بکسلی در هر ارتفاع و شکلی قابل اجرا می باشند. به طوری که در محیط های ذکر شده ی فوق ، از سطح زمین تا سقف را می پوشانند و امنیت بالایی را به وجود می آورند. اغلب به دلیل ارتفاع زیاد در پرده های سیم بکسلی باید از سیم بکسل های ضخیم تر و با کیفیت تری استفاده کرد و در صورت استفاده از پروفیل در پایین و بالای پرده سیم بکسلی ، حتما باید پروفیل کار شده از مقاومت بالایی برخوردار باشد.در این نوع از پرده های سیم بکسلی نیز ، مهارکش سیم بکسل ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و باید به کیفیت آن ها و طریقه ی نصب درستشان ، توجه کافی نمود تا یک پرده سیم بکسلی مقاوم و زیبا داشته باشیم. از پرده ی سیم بکسلی می توان به عنوان یک محصول دکوراتیو نیز یاد کرد ، چرا که علی رغم تامین امنیت در برابر پرت شدن ، در محیط اجرا شده ، زیبایی و جلوه ی خاصی را به وجود می آورد. قیمت پرده سیم بکسلی به متراژ و ضخامت و همچنین جنس سیم بکسل ها ، اتصالات مصرفی ، لوله و یا پروفیل استفاده شده و موارد دیگر بستگی دارد. قیمت پرده سیم بکسلی بر حسب متر مربع تعیین می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.